Aktualności Wydarzenia

Budowa i przedsprzedaż domów rozpoczęta

Rozpoczęliśmy prace budowlane na naszej nowej inwestycji Osiedle Gvarna w warszawskim Wilanowie. Ten kluczowy etap przybliża nas do urzeczywistnienia naszego wyjątkowego projektu, który został przygotowany z niezwykłą dbałością o każdy detal, aby zapewnić najwyższy standard i komfort przyszłym mieszkańcom. 

Równocześnie z rozpoczęciem prac budowlanych, ruszyła również przedsprzedaż. Osiedle Gvarna obejmuje 16 domów, każdy o powierzchni 182,86 m² (plus poddasze). Do każdego domu przynależy duży, prywatny ogród zapewniający komfort i przestrzeń dla całej rodziny. Domy są wyposażone w nowoczesne technologie, które zapewniają niskie koszty eksploatacji oraz przyjazność środowisku.

Inwestycja znajduje się w prestiżowej dzielnicy Zawady, w Wilanowie. To spokojny, elegancki zakątek Warszawy, który harmonijnie łączy bliskość natury z wygodą miejskiej infrastruktury. Otoczenie rzeki Wilanówki oraz sąsiedztwo terenów Pałacu Jana III Sobieskiego tworzą oazę spokoju dla najbardziej wymagających mieszkańców.

Osiedle Gvarna wyróżnia się nowoczesną, ponadczasową architekturą, która doskonale wpisuje się w podmiejski krajobraz i otoczenie natury. Rustykalne elewacje oraz liczne przeszklenia wyznaczają nowe standardy współczesnego budownictwa.

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton